Düşlerim gerçek olsun…

2018 hepimizin düşlerini gerçekleştirsin, mutluluk getirsin.

Diliyorum ki bu yıl benim de hayatımın en güzel yıllarından biri olsun…

1. İlk dileğim özgür olmak; duygularımda, düşüncelerimde, düşlerimde özgür olayım. Özgürce yaşayayım. Sınırsız düşler kurayım.
2. Hayatımın her alanında aşk olsun. Her anımın keyfini çıkarayım. Herşeyi aşk ile yapayım.
3. Sağlıklı ve güçlü olayım. Sağlıklı besleneyim, doğru nefes alayım. Tüm hücrelerimi hem besine hem oksijene doyurayım. Bahane üretmeden, kar, kış, iş, halsizlik demeden haftada 3 gün spor yapayım. Vücudumdaki kasların kontrolü bende olsun, spor yapmak için çok motive olayım ve hedeflerime ulaşayım. Ailemdeki herkes sağlıklı ve mutlu olsun.
4. Keyifle çalışarak bol para kazanayım. Yaptığım iş başarı ve güzel heyecanlar getirsin. Yeni ufuklar açacak insanlarla tanışayım, öğrendiklerimi fazlasıyla diğer insanlara geçireyim. Yaptığım işler ses getirsin, mutlu ekipler, enerjisi yüksek etkinlikler, mutlu çalışanlar yaratayım.
5. Çocuklarım çabalarının karşılığını fazlasıyla alsınlar, iyi şans hep yanlarında olsun. Güzel ve iyi insanlarla karşılaşsınlar. Mutlu olacakları en güzel okullarda okusunlar. Özgüvenleri hep böyle yüksek olsun.
6. Sevdiğim ve değer verdiğim insanlarla bir arada olayım. Kişisel mutluluğum birinci önceliğim olsun. Sadece birlikte olmaktan keyif aldığım dostlarım, arkadaşlarım ve sevdiklerimle görüşeyim. Duygusal vampirlerden, hayatı kendine ve çevrelerine dar edenlerden, gıybet yapanlardan, hasetlerden uzak olayım. Sevgiyle sarmalanayım. Çok seveyim, çok sevileyim.
7. Müzik ve dansın büyüsüne kapılacağım şehirlere gideyim. Mis kokulu çiçek tarlalarında, üzüm bağlarında kendimden geçeyim. Sokaklarda kaybolup düşlerimde kendimi bulayım. Çok eğleneyim, çok güleyim. Gittiğim yerlere mutlu gidip mutlu döneyim.
8. Evimden bereket ve zenginlik eksik olmasın. Dilediğim herşeyi alacak kadar bol param olsun. El getirsin, yel getirsin, sel getirsin.
9. Dostlarla kutlanacak olaylar, içilecek güzel şaraplar, danslar, partiler çok olsun. Arayıp soranım eksik olmasın.
10. Düşlerimin hepsi gerçek olsun …)

No Comments

Site is using the Seo Wizard plugin by http://seo.uk.net/